Peter Klashorst - Naakt

Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst - Naakt

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Naakt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Artiest : Peter Klashorst

Techniek : Mixed media op papier.

Afmeting: 42 x 30 cm

Gesigneerd met de hand.

Staat: Rechtstreeks van de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:15-04-2018 om 07:48
Eindtijd:29-04-2018 om 20:48

Biedingen (8):

YW_59
29 apr. / 16:36
€ 40
39240
29 apr. / 16:36
€ 35
YW_59
29 apr. / 16:36
€ 30
39240
23 apr. / 11:47
€ 25
Rutjes72
23 apr. / 11:47
€ 20
Rutjes72
16 apr. / 01:48
€ 12
Aapeloekie
16 apr. / 01:48
€ 10
Rutjes72
15 apr. / 11:30
€ 1