PETER KLASHORST NAAKT LITHO

PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!

PETER KLASHORST NAAKT LITHO

Verkoopprijs: € 45,00

PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Peter Klashorst

Litho Titel NAAKT  uit 2001

met de hand gesigneerd r.o.   EA exemplaar!!!

afmeting 46x63cm

wordt met echtheidscertificaat geleverd.

verzending aangetekend in koker 10 euro in Ned  16.50 in Belgie

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:18-02-2014 om 16:14
Eindtijd:04-03-2014 om 16:14

Biedingen (11):

dejul
4 mrt. / 16:09
€ 45
claudius
3 mrt. / 13:50
€ 40
herman1951
2 mrt. / 10:54
€ 35
kleurrijkekunstfriesland
1 mrt. / 18:42
€ 30
Ruud547
1 mrt. / 18:42
€ 30
kleurrijkekunstfriesland
20 feb. / 17:31
€ 25
ThierryBaillet
20 feb. / 17:31
€ 20
kleurrijkekunstfriesland
20 feb. / 07:39
€ 15
Ferre
19 feb. / 20:36
€ 10
aukeabma
19 feb. / 11:42
€ 5
Ferre
18 feb. / 21:38
€ 1