Peter Klashorst - Naked Beauty - Verkocht

Peter Klashorst - Naked Beauty kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2014
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2014

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-10-2022 om 22:09
Eindtijd:16-10-2022 om 22:54
Biedingen (5)
yellow8
16 okt. / 22:45
€ 15
vlaflip
16 okt. / 22:45
€ 10
vlaflip
16 okt. / 22:45
€ 5
Rosendaal52
16 okt. / 22:45
€ 3
vlaflip
04 okt. / 13:03
€ 1