Peter Klashorst - Naked Beauty - Verkocht

Peter Klashorst - Naked Beauty kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2014
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2014

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-11-2022 om 23:28
Eindtijd:13-11-2022 om 22:37
Biedingen (15)
LucasS
13 nov. / 22:31
€ 70
Koto
13 nov. / 22:31
€ 60
Koto
13 nov. / 21:16
€ 54
roenjeroen
13 nov. / 21:16
€ 49
Koto
13 nov. / 21:15
€ 43
roenjeroen
13 nov. / 21:15
€ 38
Koto
13 nov. / 10:07
€ 33
lvansteen
13 nov. / 10:07
€ 28
Koto
13 nov. / 10:07
€ 23
lvansteen
13 nov. / 10:07
€ 18
Koto
06 nov. / 18:11
€ 13
keesrutten
06 nov. / 18:11
€ 8
keesrutten
06 nov. / 17:45
€ 5
Koto
06 nov. / 13:29
€ 3
LucasS
06 nov. / 10:47
€ 1