Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) - Verkocht

Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Pop Art (2 verschillende) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45
2 verschillende popart giclees van de hand van Peter Klashorst. Beide Nr. 38 van 45. Handgesigneerd en genummerd.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
114 verkochte items
42 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 20:28
Eindtijd:14-12-2020 om 19:30
Biedingen (7)
fkeizer1960
14 dec. / 17:58
€ 45
ADoek
14 dec. / 17:58
€ 40
fkeizer1960
12 dec. / 17:41
€ 25
Hendrik777
12 dec. / 17:41
€ 20
fkeizer1960
12 dec. / 17:41
€ 15
Hendrik777
12 dec. / 17:41
€ 10
fkeizer1960
11 dec. / 13:21
€ 1