De complete (en zeer geliefde) Pop Art I serie van Peter Klashorst.
Peter heeft ieder werk gesigneerd, de totale oplage is slechts 45 stuks wereldwijd.
De gebruikte techniek is digitale offset op dik 300 grams houtvrij natuurkarton.
Door gebruik van felle kleuren knalt het werk van de muur; een echte eye-catcher. De werken kunnen naast of boven elkaar worden gehangen of juist verspreid door het huis, kantoor e.d.
Het formaat van ieder werk is 42 x 30 cm waardoor het precies past in standaard lijsten.
Ook leuk om cadeau te doen, weer eens iets anders dan een bos bloemen of een Rituals pakket.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00