Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Authentiek werk van Peter Klashorst uit zijn succesvolle Pop-Art serie.
Giclée op dik 300 grams houtvrij natuurkarton.
Het formaat is 42 x 30 cm.
Genummerd en hand gesigneerd.
Kunstjaar 2015
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Zuid-Beijerland, Nederland |
Starttijd | 4-8-2021 om 23:02 |
Eindtijd | 21-8-2021 om 23:33 |