Peter Klashorst - Popeye

Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst - Popeye

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Roeland1981

Lid sinds 2017
11 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op 100grams papier

Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-07-2020 om 20:13
Eindtijd:01-08-2020 om 15:20

Biedingen (7):

Guppie95
31 jul. / 12:14
€ 21
kater
29 jul. / 22:50
€ 16
Arrt
29 jul. / 22:50
€ 11
kater
29 jul. / 22:50
€ 10
Arrt
29 jul. / 20:33
€ 5
thaeke
29 jul. / 20:33
€ 3
Arrt
26 jul. / 13:39
€ 1