Peter Klashorst - Popeye - Verkocht

Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 49!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2020
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Authentiek werk van Peter Klashorst

Gemengde techniek op papier

Afmeting is circa 42 x 30 cm.

Uit 2020

Gesigneerd

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22 )

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2022 om 07:28
Eindtijd:16-10-2022 om 22:21
berb
16 okt. / 22:17
€ 49