Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) - Verkocht

Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 280!

Verkoopprijs: € 340,00

Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 280!Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 280!Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 280!Peter Klashorst, portret (2013); acryl/olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  kunstvankarel

Lid sinds 2017
11 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)

artiest: Peter Klashorst

titel: portret

jaartal: 2013

formaat: ca. 105 x 80 cm

techniek: olieverf en acryl (?)

gesigneerd: ja, rechts

ingelijst: nee, wel opgespannen

conditie: goed

Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid verdient afhalen in Utrecht sterk de voorkeur. Eventuele verzending alleen in overleg en voor risico (en kosten) van de koper.

De glim langs de rand op de foto is plastic ter bescherming van het doek.

Indien gewenst kan de foto van Klashorst met het werk digitaal worden toegestuurd.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  kunstvankarel

Lid sinds 2017
11 verkochte items
Dit item is verkocht voor 340,00
Starttijd:21-09-2017 om 20:03
Eindtijd:01-10-2017 om 21:08
Biedingen (5)
cabrera
01 okt. / 21:01
€ 340
ronratjes
01 okt. / 21:00
€ 320
cabrera
01 okt. / 21:00
€ 300
ronratjes
01 okt. / 21:00
€ 300
cabrera
01 okt. / 15:18
€ 280