Peter Klashorst - the world of art - Verkocht

Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!
Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!Peter Klashorst - the world of art kopen? Bied vanaf 59!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel ingelijst werk (acryl en pastel op 300 grams papier) van peter klashorst
in zeer goede staat
digitaal certificaat(foto peter aan werk)

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (36)
Geplaatst door  maxxim

23 verkochte items
35 cm
45 cm
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:27-08-2018 om 18:35
Eindtijd:02-09-2018 om 23:56
Klapworst
02 sep. / 22:20
€ 59