Jaartal | 2014 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12 x 12 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
“Untitled”. Abstract-Landscape. 2014. Blockprinting-ink on Cardboard. Signed Artwork 12 x 12 cm, in frame 23 x 23 cm. Certificate of authenticity collection Peter-Kool-Art-Studio ©, Zwolle, Overijssel, Netherlands
Welcome at
EXHIBITIONS / ART SALES
PRESENT:
* Galerie Silver Maple
at Monument Elbertsschool
Ongoing Solo, Atelier-Art Show
On exhibit 2014 - present
Monday 19.00 - 21.00 o’clock
And by appointment / WhatsApp
+31 (0) 629 175 373
Veemarkt 37 8011AJ
Zwolle, Overijssel, Netherlands
Conditie | Zeer Goed | ||
Unicum kunstwerkje. Lijst gebruikt, schone houten lijst, in redelijk goede staat met glazen front, zuurvrij passepartout. Kunstwerkje met zuurvrij plakband vastgezet wat niet op het kunstwerkje zal inwerken. Altijd in rook- en huisdiervrije ruimte geweest. Gesigneerd op achterzijde. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 31-3-2022 om 14:54 |
Eindtijd | 3-4-2022 om 21:38 |
Objectlocatie | Zwolle, Nederland |