Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Mooi tableau van Peter Langenberg. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘93) en genummerd (119/200). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorige passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 75cm x 56cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorige passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-10-2021 om 18:18 |
Eindtijd | 20-11-2021 om 22:10 |