Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Fotografie |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Fotolithografie (photocard)
Foto gemaakt door Peter Lindbergh in 1994
Gesigneerd München Duitsland 2017 tijdens zijn tentoonstelling
"Van mode naar realiteit" 2017
© Peter Lindbergh
Gesigneerd op de voorkant door Peter Lindbergh
Gemonteerd op wit museumkwaliteitsbord.
Een handtekening op een litho/fotokaart op de voorzijde
Nieuwe lijst van hoge kwaliteit. met ontspiegeld glas gif lvrij ingelijst/sticker afmetingen :
foto 16x13 cm
Passepartout 15 x 12 cm
Lijst: 33 x 27 cm | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gieten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Gieten, Nederland |
Starttijd | 18-3-2022 om 14:27 |
Eindtijd | 1-4-2022 om 10:03 |