Peter Louman - En dan die zwaartekracht - Verkocht

Peter Louman - En dan die zwaartekracht kopen? Bied vanaf 10!
  • Peter Louman (1940-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/25
Deze houtsnede is door Peter Louman zelf gedrukt in zijn atelier De Tijdgeest in Assendelft.

Peter Louman (1940-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
33 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:28-07-2019 om 12:55
Eindtijd:04-08-2019 om 22:35
Biedingen (4)
Skorver
04 aug. / 22:28
€ 20
Vhennes
04 aug. / 22:28
€ 15
Skorver
04 aug. / 22:28
€ 15
Vhennes
01 aug. / 00:03
€ 10