Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst - Verkocht

Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Peter Meijer - Acryl op doek, Aan het begin van de morgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Meijer (1953)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerd door de kunstenaar.

Wat vlekjes links onderin de compositie, zoals op de detailfoto's is te zien. Daarnaast zijn er een haartje vast in de verflaag aan de rechterrand van de compositie.

Peter Meijer (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (351)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (688)
110 cm
110 cm
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 494,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 09:23
Eindtijd:05-02-2023 om 20:18
Biedingen (10)
Ronald1964
05 feb. / 20:10
€ 430
Gakkie
05 feb. / 20:08
€ 410
FloFlo
05 feb. / 19:58
€ 390
Gakkie
05 feb. / 19:57
€ 370
FloFlo
05 feb. / 19:53
€ 350
Gakkie
05 feb. / 19:52
€ 330
Ronald1964
05 feb. / 15:45
€ 310
FloFlo
05 feb. / 14:48
€ 290
Ronald1964
05 feb. / 09:25
€ 270
Gakkie
04 feb. / 10:23
€ 250