Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL - Verkocht

Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL kopen? Bied vanaf 10!Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL kopen? Bied vanaf 10!Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL kopen? Bied vanaf 10!Peter Mussfeldt: porseleinen bord met de titel SOL kopen? Bied vanaf 10!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Het bord komt uit de serie: Diez pintores ecuatorianos.

Gedateerd: 1994.

Gelimiteerde editie met nummer 167.

Gesigneerd: aan de voorzijde.

Doorsnede :27 cm.

Enkele kleine krasjes op de zijrand (zie foto).

Ongespecificeerd

FA. (7)

429 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:17-01-2017 om 14:43
Eindtijd:29-01-2017 om 16:43
zoeloe
29 jan. / 14:21
€ 10