Peter Nieuwendijk - mother & child

Peter Nieuwendijk - mother & child kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  endyk177
FA. (4)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Jaartal1975
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
werk van post-Cobra kunstenaar Nieuwendijk. Exposeerde in binnen- en buitenland. 1 kunstboek, 2 gedichtenbundels, 1 boek grafische humor.

in map bewaard

Peter Nieuwendijk (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  endyk177
FA. (4)

160 verkochte items
34 cm
42 cm

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-09-2019 om 16:14
Eindtijd:11-02-2020 om 13:07

jahuibers
11 feb. / 03:46
€ 49