Peter Nixon, kleurenlitho Memories of Florance 1 24 bij 17,8 cm, uit het jaar 2011

Peter Nixon, kleurenlitho Memories of Florance 1 24 bij 17,8 cm, uit het jaar 2011 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Peter Nixon

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Nixon
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Nixon,

Nieuwe Kleurenlitho 2011

Gesigneerd

Mooi zwaar papier, reliëfdruk

Afmetingen 24 x 17,8 cm

Certificaat van echtheid wordt meegeleverd

Werk aanwezig in galeries wereldwijd.

Dit kunst werk heeft al eens bij een competitieve bieding op een Nederlandse veilingsite Cataw. € 85 opgebracht.

Als u een suggestie heeft of iets wil weten over het kunstwerk stelt uw vraag bij "vraag het de verkoper"

Verzendingkosten zijn voor de koper. De Litho wordt per aangetekende pakketpost verzonden. Kosten hiervoor zijn € 12

Peter Nixon

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:15-11-2013 om 19:56
Eindtijd:22-11-2013 om 19:56

Karin
20 nov. / 21:10
€ 60