Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Tempera |
Drager | Hardboard |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Schilderij in zeer goede staat. Hoeken/randen deels gestoten (in het fabricageproces) (zie foto's) | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nrw, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Objectlocatie | NRW, Duitsland |
Starttijd | 16-4-2023 om 21:56 |
Eindtijd | 28-4-2023 om 16:39 |