Peter Rotmeyer

Peter Rotmeyer kopen? Bied vanaf 1!

Peter Rotmeyer

Verkoopprijs: € 31,00

Peter Rotmeyer kopen? Bied vanaf 1!Peter Rotmeyer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Peter Rotmeyer (1954)

Kunstenaar; Peter Rotmeyer

Techniek; Olieverf op doek

opgespannen op spieraam

gesigneerd met stift op de achterkant

1985

35 x 45 cm

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:20-01-2015 om 09:13
Eindtijd:27-01-2015 om 09:13

Biedingen (13):

bach
26 jan. / 00:29
€ 31
Haagskunsthuis
26 jan. / 00:29
€ 26
bach
26 jan. / 00:29
€ 21
Haagskunsthuis
26 jan. / 00:29
€ 19
bach
26 jan. / 00:28
€ 17
Haagskunsthuis
26 jan. / 00:28
€ 15
bach
26 jan. / 00:28
€ 13
Haagskunsthuis
26 jan. / 00:28
€ 11
bach
25 jan. / 10:26
€ 9
artmuseum777
25 jan. / 10:26
€ 7
bach
25 jan. / 10:21
€ 5
artmuseum777
25 jan. / 08:48
€ 3
Haagskunsthuis
24 jan. / 14:24
€ 1