Peter Satijn aquarel /inkt 1979 - Verkocht

Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Satijn (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

aquarel/ inkt van Peter Satijn uit 1979

Afmeting 42 x 29,5 cm

Maat lijst 65 x 50 cm

Het werk is in goede staat.

Ingelijst zonder glas

Het werk is afkomstig uit de voormalige BKR regeling en is daar ook geregistreerd.

Op afspraak onder kantoortijden ophalen in Enschede of verpakking- en verzendkosten a E 9,00 voor koper (binnen Nederland).

Peter Satijn (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DRK
FA. (2)

76 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:11-09-2013 om 23:04
Eindtijd:25-09-2013 om 23:14
Biedingen (13)
FortheloveofART
25 sep. / 23:08
€ 60
char
25 sep. / 23:04
€ 50
FortheloveofART
25 sep. / 23:01
€ 45
char
25 sep. / 23:00
€ 40
FortheloveofART
25 sep. / 23:00
€ 40
char
25 sep. / 22:58
€ 35
FortheloveofART
25 sep. / 22:58
€ 30
char
19 sep. / 20:38
€ 25
FortheloveofART
13 sep. / 00:32
€ 20
char
13 sep. / 00:32
€ 15
char
13 sep. / 00:31
€ 10
FortheloveofART
13 sep. / 00:31
€ 5
char
12 sep. / 09:16
€ 1