Peter Schenk - Abstract - Verkocht

Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!Peter Schenk - Abstract kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Blanes1Rijnsburg2

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Peter Schenk (1944-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 124 cm (h x b)
Lijst72 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/90
Achterkant goed afgewerkt en heeft een ophang systeem.

Het werk is zeer goed. Lijst een mini krasje. Glas onbeschadigd

Peter Schenk (1944-2011)

Alle items van deze kunstenaar(4)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
150 cm
72 cm
124 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 12:33
Eindtijd:29-08-2020 om 00:57
nicolinep69
28 aug. / 19:30
€ 40