Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 - Verkocht

Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 110!Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 110!Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 110!Peter Schenk - krijttekening: abstracte compositie - 1988 kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Peter Schenk (1944-2011)
TypeTekening / Aquarel

Krijttekening van Peter Schenk uit 1988. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd. Afmetingen tekening: h14,5 x b25 cm. Afmetingen blad: h50 x b40 cm.

Conditie: in goede staat. Rechtsboven zit een vouw en langs de randen is het blad licht gekreukeld. Bij inlijsting valt dit volledig onder de passe-partout.

Peter Schenk (1944-2011)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:04-04-2016 om 11:43
Eindtijd:10-04-2016 om 20:43
annemarijke
09 apr. / 16:12
€ 110