FA. (2)

Peter Schenk, zeefdruk op geschept papier, Compositie II

Peter Schenk, zeefdruk op geschept papier, Compositie II kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  joostkreulenkunstzaken

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Schenk (1944-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Compositie II
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 140x110; bladmaat 100x70
Oplage: 27/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven
Materiaal: Zeefdruk op geschept japans rijstpapier
Ingelijst:  in dubbele houten lijst, goudkleurig. Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat

Ook te koop Compostie III, zie veiling Compostie III

Peter Schenk (1944-2011)

Alle items van deze kunstenaar(2)

verkochte items
Starttijd:01-12-2014 om 16:26
Eindtijd:15-12-2014 om 16:26
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieNederland