Peter Spaans - ets New York - Verkocht

Peter Spaans - ets New York kopen? Bied vanaf 35!
Peter Spaans - ets New York kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans - ets New York kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans - ets New York kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans - ets New York kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Spaans (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/100

ets van peter Spaans, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.
Verzending 9,25, aangetekend 11,20

tape langs randen

Peter Spaans (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
49.5 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-02-2021 om 13:40
Eindtijd:20-02-2021 om 09:39
onewallaway
19 feb. / 23:25
€ 35