Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 - Verkocht

Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 kopen? Bied vanaf 35!
Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 kopen? Bied vanaf 35!Peter Spaans, Huis als camera, acryl en beits op multiplex, 1993 kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Spaans (1953)

Formaat 55 x 75 cm, uitstekende conditie, op achterkant gesigneerd. De ondergrond is multiplex, wat het geheel levendig maakt. De verf is met verschillende breedten van kwasten aangebracht en iets over elkaar heen geschilderd, zodat lijnen ontstaan die de indruk geven van ingelegd hout.

Schilder, collagist, beeldhouwer en fotograaf Peter Roland Spaans (1953, Weesp) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch (1975 - 1977) en aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem (1979 - 1981). Spaans werkte in New York en woont en werkt nu in Amsterdam. Zijn thema door al zijn werk is de stedelijkheid, urbanisatie en globalisatie. Tentoonstellingen o.m. in New York, Amsterdam, Ottawa, Copenhagen, Vancouver, Turijn. Nam deel aan Sonsbeek 9 en Johannesburg Biennale.

Peter Spaans (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Bayard

Lid sinds 2010
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:09-02-2017 om 14:13
Eindtijd:23-02-2017 om 14:13
Biedingen (4)
EvV1969
23 feb. / 13:57
€ 45
Cello1
23 feb. / 13:57
€ 40
EvV1969
23 feb. / 13:57
€ 40
Cello1
23 feb. / 00:08
€ 35