Peter Stange - mythologisch werk Don Quichotte

Peter Stange - mythologisch werk Don Quichotte kopen? Bied vanaf 65!
Peter Stange - mythologisch werk Don Quichotte kopen? Bied vanaf 65!Peter Stange - mythologisch werk Don Quichotte kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter Stange (1940)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 54 cm (h x b)
Lijst53 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typische mythologisch werk van Peter Stange
Werk is in prima conditie
ingekaderd en getekend

Peter Stange (1940)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  freedom
FA. (1 )

Lid sinds 2021
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
66 cm
53 cm
54 cm
37 cm
Sluit over 1d 5u 47m 30s
Huidig bod€ 65
Volgend minimum bod: € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrimbergen,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-11-2022 om 08:15
Eindtijd:03-12-2022 om 20:21
Hanskerkvliet
30 nov. / 22:38
€ 65