Peter Struycken - litho: Gemetrische compositie - 1973 - Verkocht

Peter Struycken - litho: Gemetrische compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Peter Struycken - litho: Gemetrische compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 25!Peter Struycken - litho: Gemetrische compositie - 1973 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Peter Struycken (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Peter Struycken uit de Gelderse Kunstkalender 1973. Het betreft de maand november. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H41,5 x b41,5 cm. Conditie: in goede staat. Langs de rand (2 mm) is het werk iets vergeeld.Ingelijst, onder een passe- partout is hier niets meer van te zien. Het werk is niet gesigneerd.  De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

QQGEO

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:17-11-2017 om 12:51
Eindtijd:20-11-2017 om 20:51
Biedingen (3)
ooteboe
19 nov. / 18:58
€ 35
thor
18 nov. / 23:30
€ 30
mviolet
17 nov. / 20:28
€ 25