Peter van den Berg - zonder titel

Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Peter van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Peter van den Berg (1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Conditie: zeer goed.
Editie: 177/200.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Peter van den Berg (1924)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
56 cm
75 cm
Starttijd:21-10-2022 om 23:26
Eindtijd:30-10-2022 om 18:28
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd