Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | HC 14/15 |
Een mooie ets van Peter van der Heijden.
Titel: Oude trap Stedelijk Museum Amsterdam
Afmeting: 51 x 65 cm
Oplage: HC 14/15
Jaartal: 1977
Handgesigneerd
Het kunstwerk wordt goed verpakt en aangetekend/verzekerd verzonden.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 5-5-2021 om 14:19 |
Eindtijd | 12-5-2021 om 8:42 |