Peter van der Heijden - Peter van der Heijden – Ets – Waar is Edward Kienholz - Gesigneerd – 1977 – Opla - Verkocht

Peter van der Heijden – Ets – Waar is Edward Kienholz - Gesigneerd – 1977 – Opla kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter van der Heijden – Ets – Waar is Edward Kienholz - Gesigneerd – 1977 – Opla kopen? Bied vanaf 65!Peter van der Heijden – Ets – Waar is Edward Kienholz - Gesigneerd – 1977 – Opla kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter van der Heijden (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een grote ingelijste ets uit 1977 van Peter van der Heijden: “Waar is Edward Kienholz”, met daarop een bij de tijdgeest passende verwijzing naar de Vietnam-oorlog (zie de tekst op de krant: “Children kill children in Vietnam riots”, zie de 4e foto).

Edward Kienholz (1927-1994) was een Amerikaanse kunstenaar, bekend om zijn conceptuele kunst.

Kienholz installatie ”The Beanery” (1965) geïnspireerd op het interieur van een Amerikaanse kroeg, maakt deel uit van de vaste collectie van het Stedelijk museum Amsterdam.

Peter van der Heijden (Den Bosch, 21-11- 1950), beeldhouwer, collagist, graficus, installatiekunstenaar, wandschilder, schilder, keramist.

Opleiding:  Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam) 1969-1970.

Naast beeldend kunstenaar is hij ook actief als kunstadviseur en curator (hij verzamelde sinds de 70-ger jaren veel werk van collega-kunstenaars).

Informatie over de kunstenaar en zijn werk is te vinden op zijn website www.petervanderheijden.com.

Titel: “Waar is Edward Kienholz” .

Kunstenaar: Peter van der Heijden.

Techniek: Ets op papier.

Jaartal: 1977.

Afmetingen: Lijst 62 x 88 cm (b x h).

                         Afbeelding, 33 x 47 cm (b x h).

Ingelijst: Ja. In een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Ingelijst door lijstenmakerij Artiscienti in Amsterdam.

Gesigneerd: Ja, handgesigneerd en gedateerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 15. Dit is nr 2.

Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.

Conditie:  Het werk heeft in het midden van het kader boven de afbeelding een kreukje.  De houten lijst heeft slijtplekjes. Klaar om op te hangen.

Zie ook de 6 foto’s.

Let op: Het werk kan ingelijst afgehaald worden (in Amsterdam). Vanwege de breekbaarheid van de glasplaat heeft dit onze sterke voorkeur.

Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl. Wij kunnen, ondanks zorvuldig verpakken, niet garanderen dat de glasplaat intact blijft.

-Het werk kan binnen Nederland door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een reis/benzinevergoeding-

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 13,70 euro (vanwege het formaat).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Peter van der Heijden (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)

Starttijd14-3-2014 om 19:19
Eindtijd24-3-2014 om 19:19