Peter van Drumpt - Compositie - Verkocht

Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Peter van Drumpt (1949)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 200/16.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Peter van Drumpt (1949)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
21 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 25,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-05-2022 om 21:22
Eindtijd:07-06-2022 om 20:19
Robyn1966
04 jun. / 12:35
€ 22