Peter van Drumpt - Kleuren ets

Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!
Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - Kleuren ets kopen? Bied vanaf 55!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Conditie: afbeelding zeer goed, vel heeft beschadiging door passe-partout.
In de afbeelding zit craquelé effect,  zie foto's deze zijn deel van de ets.
Editie: 33/35.
Afmetingen: Vel: 56 x 78 cm.  Afbeelding: 43 x 60 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Peter van Drumpt (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
78 cm
56 cm
Starttijd:27-08-2022 om 21:44
Eindtijd:04-09-2022 om 20:41
Openingsbod € 55
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingWereldwijd