Peter van Drumpt - zonder titel

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Gemengde techniek.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Peter van Drumpt (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
62 cm
46 cm
Starttijd:12-10-2022 om 23:04
Eindtijd:19-10-2022 om 19:56
Openingsbod € 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd