Peter van Drumpt - zonder titel

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gekocht in 1979 via Galerie Asselijn, Amsterdam.
Gebruikte materialen: grafietstift, potlood, kleurpotlood, inkt.
ConditieRedelijk

Het papier is in lichte mate  vergeeld. Gezien de ouderdom van het werk niet uitzonderlijk.

Peter van Drumpt (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  culvrij
FA. (1 )

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
70 cm
100 cm
Sluit over 6d 6u 51m 33s
Openingsbod€ 30
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 12:22
Eindtijd:08-12-2022 om 20:15