Peter van Straaten - Lithografische prent - Oranjesluizen. - Verkocht

Peter van Straaten - Lithografische prent - Oranjesluizen. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Peter van Straaten - Lithografische prent - Oranjesluizen. kopen? Bied vanaf 1!Peter van Straaten - Lithografische prent - Oranjesluizen. kopen? Bied vanaf 1!Peter van Straaten - Lithografische prent - Oranjesluizen. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
  • Peter van Straaten (1935-2016)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen 22 x 30 cm.

Conditie zeecredelij

Lithgrafische prent op zwaar papier.

Jaartal uitgave 1979.Ongesigneerd.

Peter van Straaten (1935-2016)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:24-03-2018 om 23:28
Eindtijd:01-04-2018 om 00:28
Biedingen (3)
Lentestorm
31 mrt. / 10:42
€ 3
Freek51
31 mrt. / 10:42
€ 3
Lentestorm
30 mrt. / 23:28
€ 1