Peter von Halm - De rijtuigbouwers.

Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!
Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!Peter von Halm - De rijtuigbouwers. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Peter von Halm (1854-1923)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 32 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In onberispelijke staat verkerende ets van een rijtuigbouwers fabriek.
Informatie over de kunstenaar is te vinden op zijn eigen wikipedia pagina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Halm

Peter von Halm (1854-1923)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
50 cm
35 cm
32 cm
20 cm
Sluit over 9d 3u 57m 43s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:30-06-2022 om 15:04
Eindtijd:09-07-2022 om 22:50