Karakteristiek werk van Peter Vos uit 1969, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (157/190). In redelijk goede conditie. Deze litho is ook te vinden op de site van het RKD.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 40cm x 35cm (lithobeeld)
Redelijk
Er zitten wat lichte kreukjes in het blad, de meest prominente linksboven in de hoek, en over het blad verspreid zit wat hele lichte foxing. Ingelijst met passe-partout is het werk vrij goed want dan vallen bijna alle kreukjes, en het grootste gedeelte van de foxing, weg.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00