Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho

Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!
Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!Peter Vos - De ontdekking van de giraffe, litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Karakteristiek werk van Peter Vos uit 1969, uitgegeven door Prent 190.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (157/190).  In redelijk goede conditie.  Deze litho is ook te vinden op de site van het RKD.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 40cm x 35cm (lithobeeld)

ConditieRedelijk

Er zitten wat lichte kreukjes in het blad, de meest prominente linksboven in de hoek, en over het blad verspreid zit wat hele lichte foxing.   Ingelijst met passe-partout is het werk vrij goed want dan vallen bijna alle kreukjes, en het grootste gedeelte van de foxing, weg.

Peter Vos (1935-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
56 cm
76 cm
Starttijd:10-06-2022 om 08:49
Eindtijd:24-06-2022 om 21:15
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa