Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975

Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!Peter Vos - Gesigneerde litho: gevoelens - 1975 kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde litho van Peter Vos. Titel: gevoelens. Jaar: 25-XI-1975. Nummer: 49/100.  Afmetingen blad: H65 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H44.5 x b30cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Petrus Antonius Carolus Augustinus (Peter) Vos (Utrecht, 15 september 1935 – aldaar, 6 november 2010) was een Nederlands tekenaar, graficus en illustrator. Hij was vooral bekend om zijn illustraties voor een groot aantal boeken, bladen en tijdschriften. Met een herkenbaar handschrift tekende hij met een scherpzinnige blik en gevoel voor humor vooral dieren (met name vogels), mensen en combinaties daarvan (metamorfosen).

Peter Vos (1935-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
50.5 cm
65 cm
Starttijd:03-10-2022 om 17:40
Eindtijd:09-10-2022 om 21:04
Openingsbod € 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd