Peter Vos, Litho, reus met vogel.

Peter Vos, Litho, reus met vogel. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 45,00

Peter Vos, Litho, reus met vogel. kopen? Bied vanaf 35!Peter Vos, Litho, reus met vogel. kopen? Bied vanaf 35!Peter Vos, Litho, reus met vogel. kopen? Bied vanaf 35!Peter Vos, Litho, reus met vogel. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Peter Vos (1935-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste en handgesigneerde litho van Peter Vos, beeldmaat 41 bij 41 cm. De lijst is 50 bij 60 cm. Er is een vouw in het papier net boven het hoofd zie foto, Deze kun je er uit krijgen met bepaalde techniek. Het is nummer 54 uit 190. Peter Vos werd wel beste tekenaar van zijn tijd genoemd. Hij illustreerde boeken. HIj was medewerker van Vrij Nederland en een zeer produktief fantasievol kunstenaar. Hij heeft boekomslagen gemaakt voor onder andere Hugo Brand Corstius en Renate Rubinstein. Hij tekende al vanaf zeer jonge leeftijd.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:02-07-2016 om 20:40
Eindtijd:11-07-2016 om 20:40

Biedingen (3):

sigurddenherder
11 jul. / 17:27
€ 45
Aarke
11 jul. / 17:14
€ 40
sigurddenherder
11 jul. / 16:46
€ 35