Peter Vos - Litho: Vos - 1995 - Verkocht

Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Litho: Vos - 1995 kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage113/200
Litho van Peter Vos uit 1995.  Nummer: 113/200. "LX". Afmetingen blad: H65.5 x b50.5 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b27 cm. Het werk is links onder gesigneerd in potlood.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat.

Peter Vos (1935-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
50.5 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:16-07-2018 om 19:26
Eindtijd:29-07-2018 om 19:08
monschau
29 jul. / 12:32
€ 150