Peter Vos - The Old Man of Whitehaven

Peter Vos - The Old Man of Whitehaven kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Peter Vos - The Old Man of Whitehaven kopen? Bied vanaf 100!Peter Vos - The Old Man of Whitehaven kopen? Bied vanaf 100!Peter Vos - The Old Man of Whitehaven kopen? Bied vanaf 100!Peter Vos - The Old Man of Whitehaven kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Peter Vos (1935-2010)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Litho van Peter Vos, met potlood gesigneerd en genummerd 82 / 100. Het beeld is 30 x 35 cm. De conditie is redelijk: het blad is vergeeld, een scheurtje in de benedenmarge (zie foto's).Het betreft een afbeelding van een limerick van de Engelse nonsense dichter Edward Lear (1812 - 1888):

There was an Old Man of Whitehaven,
Who danced a quadrille with a raven;
But they said, 'It's absurd
To encourage this bird!'
So they smashed that Old Man of Whitehaven.

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of in een stevige koker aangetekend worden verzonden op kosten van de koper.

ConditieRedelijk

Het beeld is vergeeld, het blad heeft onder een scheurtje van 2,5 cm, ver buiten beeld

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:24-02-2019 om 08:19
Eindtijd:03-03-2019 om 20:59

hyusgdydk
3 mrt. / 02:03
€ 100