Peter Vos - Valkenier, litho

Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!Peter Vos - Valkenier, litho kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Vos (1935-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristiek, grappig werk van Peter Vos uit 1970.  Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld.  In goede conditie.  Deze litho is ook te vinden op de site van het RKD.

Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 30cm x 25cm (lithobeeld)

Aan de bovenrand zitten een paar vlekjes en onderaan zitten minuscule stipjes in het blad (lijkt heel wat op de close-up foto’s, in werkelijkheid nauwelijks opvallend).  Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want dan vallen alle vlekjes en 90% van de stipjes weg.

Peter Vos (1935-2010)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (251)
35 cm
50 cm
Starttijd:15-06-2022 om 22:30
Eindtijd:26-06-2022 om 22:54
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa