Peter Wiemers - geen titel

Peter Wiemers - geen titel kopen? Bied vanaf 40!

Peter Wiemers - geen titel

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Wiemers - geen titel kopen? Bied vanaf 40!Peter Wiemers - geen titel kopen? Bied vanaf 40!Peter Wiemers - geen titel kopen? Bied vanaf 40!Peter Wiemers - geen titel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lowracer
FA. (12)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Peter Wiemers (1923)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie zeefdruk van peter wiemers
oplage :33/50
nog nooit ingelijst
dit fraaie werk kan verzonden worden
schade in welke vorm dan ook aan het werk is voor risico koper.
werk wordt aangetekend/verzekerd verstuurd

nvt

Peter Wiemers (1923)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  lowracer
FA. (12)

Lid sinds 2019
229 verkochte items
87 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-11-2020 om 16:52
Eindtijd:06-12-2020 om 14:38

awielwel
6 dec. / 13:29
€ 40