Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Fenneke van der Elst - Drie lelies III
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/1 |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Bewerkte lino en houtdruk | |||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 4-10-2022 om 13:52 |
Eindtijd | 18-10-2022 om 21:33 |