Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG"

Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!Petra Dolleman - "DUBBELZINNIG" kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Petra Dolleman (1960)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 40 exemplaren
Petra Dollemankleurenzeefdruknr. 4/ 14gesigneerd en genummerd met potlood

Petra Dolleman (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
38 cm
57 cm

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:22-01-2019 om 11:10
Eindtijd:27-01-2019 om 11:55

Marielou
27 jan. / 11:16
€ 15