Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken

Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken kopen? Bied vanaf 30!
Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken kopen? Bied vanaf 30!Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken kopen? Bied vanaf 30!Petra Dolleman - Lot van twee zeedfrukken kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Petra Dolleman (1960)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14 exemplaren

Twee zeedfrukken van de Nederlandse kunstenaar Petra Dolleman.
U bent van harte welkom om de werken vooraf te beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Petra Dolleman (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
38 cm
57 cm

Starttijd:23-08-2020 om 09:40
Eindtijd:30-08-2020 om 22:49
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingWereldwijd