Petri Voet - Petri Voet, Boeket op tafel, Ets - Verkocht

Petri Voet - Petri Voet, Boeket op tafel, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Petri Voet - Petri Voet, Boeket op tafel, Ets kopen? Bied vanaf 1!Petri Voet - Petri Voet, Boeket op tafel, Ets kopen? Bied vanaf 1!Petri Voet - Petri Voet, Boeket op tafel, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Petri Voet (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Ets door Petri Voet

Voorstelling van een boeket bloemen op tafel

Losbladig, beeldmaat 16x21, bladmaat 43x39

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Voet  1978'

Genummerd r.o. '27/60' en getiteld r.o. op blad 'Een bos Sedum'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:12-09-2018 om 09:52
Eindtijd:26-09-2018 om 19:00
Katrien62
25 sep. / 10:16
€ 1