Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1618 |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 8.6 x 12.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Westphale (Westfalen). Petrus Bertius, 1618.
P. Bertii. Tabularum geographicarum contractarum libri quinque, cum luculentis singularum tabularum explicationibus.Afbeelding: 8,6 x 12,3 cm.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Gebruikelijke ouderdomsgebreken en een klein scheurtje. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 7-3-2021 om 6:12 |
Eindtijd | 14-3-2021 om 22:35 |